Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy ktoś miał do czynienia z klockami Ferodo DS1.11?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy ktoś miał do czynienia z klockami Ferodo DS1.11?

    Zamieszczone przez cosmo
    Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Octavii na WA, widzianej ok. 20:30 na stacji Orlen przy Powstańców Śląskich
    ona tam chyba zawsze stoi

  • #2
    Czy ktoś miał do czynienia z klockami Ferodo DS1.11?

    Pytanie jak w temacie. Nie wiem, czy w dobrym dziale umieściłem (może lepiej w Off topic)... Prosiłbym o wypowiedzi osoby, które mają jakieś DOŚWIADCZENIA, a nie te, które gdzieś coś przeczytały :idea:

    Komentarz


    • #3
      fernando, klocki ferodo mam w feli...oznaczen nie pamietam,musialbym zobaczyc...sa dosyc trwałe ..jedynym mankamentem jest to ze czasem potrafia piszczec...cena nie jest wysoka....jestem zadowolony z nich...
      sprzedam do OI :

      szyby cala lewa strona
      nadkole nowe LP
      kontakt PW

      Komentarz


      • #4
        eh, mnie chodzi tylko i wyłącznie o te konkretne klocki... Też miałem różne modele ferodo, teraz też mam z resztą, ale tych jeszcze nie testowałem. Kto wie, ten wie, o co chodzi :wink:

        Komentarz


        • #5
          Miałem kiedyś takie założone w Fiacie Marei, zalecam do tych klocków założyć jednocześnie dobre tarcze(np. wentylowane) w moim przypadku klocki z tych standartowych tarcz w krótkim czasie zrobiły masakrę.
          west OII FL Combi 1.8 Tsi

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez west
            Miałem kiedyś takie założone w Fiacie Marei
            Dzięki! To cenna wypowiedź, bo w katalogu nie występuje ten klocek do wspomnianego samochodu, więc pewnie grube modyfikacje tam musiałeś robić. Cały czas jednak nie wiem, jak się zachowuje ten klocek, jakie ma plusy i minusy...

            Komentarz


            • #7
              To są bardzo dobre klocki z odpowiednimi tarczami, przy ostrym pompowaniu pedału hamulca, nie grzeją mocno tarczy co powoduje że płyn hamulcowy tak szybko się "niezagotuje" i niema objawów twardego hebla. W tamtym czasie mocno cisnąłem po krętych górskich dróżkach, więc z odpowiednią tarczą sprawdzały się znakomicie. Co do modyfikacji bez problemu weszły w orginalne zaciski. Kupowałem u gościa w Łodzi - o ile pamiętam to był oficjalny ich(ferrodo) przedstawiciel.
              west OII FL Combi 1.8 Tsi

              Komentarz


              • #8
                OK, dzięki za konkretną wypowiedź
                Zamieszczone przez west
                nie grzeją mocno tarczy co powoduje że płyn hamulcowy tak szybko się "niezagotuje" i niema objawów twardego hebla
                To dla mnie akurat niedobrze. Miałem nadzieję, że będą się szybko zagrzewały :?

                Zamieszczone przez west
                Co do modyfikacji bez problemu weszły w orginalne zaciski.
                Dziwne, bo w katalogu Ferodo nie ma takich klocków do Marei, ale może to jakiś błąd...

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X